Tepelná čerpadla

Každou realizaci vždy dopředu promyslíme. Zapojení tepelného čerpadla Vám totiž může vyřešit hned několik problémů. Jak tedy postupujeme?

Prověřujeme zateplení, radiátory, druhy podlah a jejich plochu, okna a jejich konstrukce. Ptáme se na běžný provoz v domácnosti a vše důkladně sepíšeme. Jen tak lze zajistit co největší efektivitu.
Na základně úvodní fáze lze spočítat tepelnou ztrátu objektu. Což učiníme a sepíšeme. Dané zkonzultujeme a vzájemně si pojmenujeme příležitosti, které se z pohledu implementace tepelného čerpadla nabízejí.
Poté jdeme do praxe. Vybereme vhodnou jednotku, která splňuje požadavky pro pohodlný provoz Vašeho objektu. Do daného zahrneme i předběžnou kalkulaci a návrh realizace.

Tepelná čerpadla umí vyřešit hned několik problémů naráz. Respektive v rámci daného lze topit (podlahové topení či radiátory), ohřívat a chladit vodu, pohánět klimatizace. Taktéž lze využít nočního proudu pro snížení nákladů na provoz. Pakliže však hledáte jen lokální vytápění určité části objektu, nejjednodušší cesta je bezpochyby standardní klimatizace, která dané dokáže zajistit bez složitých zásahů.

  • Po naší instalaci obdržíte evidenční knihu a na základě určeného harmonogramu učiníme revize.
  • Servisní úkony zařizujeme pro naše zákazníky pravidelně, stačí zavolat či napsat a domluvíme se na vhodném termínu, odborný servisní zásah lze čekat do 24 hodin od nahlášení problému