Klimatizace

Každý zákazník je pro nás jedinečný. Ať už bydlíte v loftové bytě, domě či poptáváte klimatizaci do kanceláře nebo výrobní haly, umíme se přizpůsobit. Zvládáme vše od výběru, po nákup, instalaci, servis a v neposlední řadě realizujeme i revize.

Nelze škatulkovat. Víme, že každý zákazník požaduje individuální přístup. Máte ho mít! Vše společně probereme.
Po úvodní konzultaci se dáme do práce, respektive vybíráme jen zařízení, se kterými máme dlouhodobé pozitivní zkušenosti. Poté dané zvážíme a představíme možnosti.
Po úspěšném výběru nás čeká instalace. Zvážíme realizace a zařízení zprovozníme.

Z praxe víme, že nákupem kvalitního zařízení proces nekončí. V rámci dlouhodobé spolupráce se zákazníky realizujeme pravidelný servis, včetně revizí, které pomohou odhalit potenciální problémy ještě předtím, než by mohly za plného provozu vzniknout. Dané je pro nás tedy klíčovým standardem, respektive rozumíme povaze podnikání našich zákazníků a problémy řešíme ihned.

Velmi častý požadavek přichází na čištění vnitřních filtrů. Jedná se o standard, který řešíme dnes a denně.
Občas se stane, že je jednotka vystavena složitým podmínkám. V takovém případě ji umíme celkově vyčistit.
Navzdory tomu, že jednotky do exteriéru umisťujeme vždy s citem, občas je nutné očistit i hlavní chladící soustavu.
Aby vše tlačilo jak má, aby vše těsnilo, jak má. Kontrola daného aparátu je klíčová pro dlouhodobou životnost.
A pro pořádek nesmíme zapomenout na výparník, který taktéž patří mezi časté příčiny chybné funkčnosti zařízení.

Víte, že je nutné provádět revize ze zákona u zařízení, jejichž celková náplň chladiva je větší než 3 kg? Nechte to na nás. Pravidelné revize jsou naší doménou a u našich zákazníků přesně víme, kdy a co je v průběhu životnosti chladícího zařízení potřeba.

 

  • Včasné odhalení potencionálního problému šetří náklady, jelikož můžeme příčinu odstranit včas
  • Revize vždy plánujeme, víte, co a kdy čekat
  • Naši technici jsou vždy odborně školeni
  • V případě kladného výsledku revize provedeme zápis do evidenční knihy, pakliže objevíme problém, navrhneme řešení.

Kolik to bude stát?
Cena je závislá od individuální poptávky, jelikož každá realizace je v praxi jiná. Lze však určit cenové rozpětí, respektive základní varianty se pohybují od 23 600 Kč bez DPH vč. montáže. Dané však lze s určitostí stanovit na základě individuální poptávky.
Jaká je spotřeba v případě výhřevu?
V případě výhřevu (topení) jsou naše klimatizace průměru až 5,1x účinnější než běžné přímotopy. Tedy lze říci, že vysoká efektivita značně dokáže snížit měsíční náklady / zálohy, na energie.
Jaká je životnost klimatizace?
Standardní záruka je 5 let v případě instalace našich zařízení za podmínky pravidelného servisu. Pakliže se o klimatizaci budeme pravidelně starat, lze říci, že v průměru zařízení dokáží zvládnout 15 let.
Za jak dlouho trvá montáž? A co pro mne obnáší?
V praxi 6-8 hodin, tedy lze s rezervou počítat jeden pracovní den. V rámci daného se nemusíte obávat zbytečného nepořádku, vše nainstalujeme a okolí vrátíme do původního stavu.
Způsobuje klimatizace průvan v místnosti?
Nemusí, jelikož montujeme i klimatizace, které jsou bezprůvanové.
Umí vaše klimatizace topit?
Ano, umí. Mnoho našich zákazníků používá klimatizační zařízení taktéž jako primární zdroj tepla, který je zároveň šetrný pro Vaši peněženku.
Je klimatizace v létě zátěž pro Vaši peněženku?
Troufáme si říci, že nikterak zásadně. Standardní užívání klimatizace dramaticky nezvyšuje zálohy na energie.
Zvládneme montáž sami?
Bohužel, takovou variantu striktně nedoporučujeme. Instalace klimatizace je náročná z pohledu kompetencí, praxe i použitých materiálů. Navíc je pro korektní montáž třeba získat odborný certifikát z hlediska šetrnosti k životnímu prostředí pro zacházení se skleníkovými plyny, který samozřejmě vlastníme. Tedy naši zákazníci se v případě montáže mohou obrátit přímo na nás.
Jaká je hlučnost klimatizace?
V praxi montujeme jednotky, které jsou velice šetrné. Jejich provoz by se dal z pohledu hlučnosti přirovnat například k šumění listí.